Aktualności

Wspieraj lokalnie – Rozlicz PIT w powiecie jaworskim

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał z uwagi na znaczenie współpracy między jednostkami samorządu terytorialnego i organizacjami pozarządowymi. Projekt promuje kampanię 1,5% dla lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego z kampanią lokalnego rozliczania podatku dochodowego.

Świadomość mieszkańców powiatu jaworskiego o możliwości przekazania 1,5% na organizacje „pomocowe” takie jak stowarzyszenia, jednostki OSP itp. jest coraz większa.

Zachęcamy do rozliczania 1,5 % w powiecie jaworskim.

Przekaż 1,5% w powiecie jaworskim
Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl jest dostępne w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych i PITax.pl Łatwe podatki.

Przypominamy rozliczenia podatku należy dokonać od Ustawowym terminem na złożenie zeznań rocznych dla wszystkich podatników PIT jest 2 maja 2023 – dla PIT-28, PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38 i PIT-39. Gdy spostrzeżemy się, że nie dopełniliśmy obowiązku wobec urzędu skarbowego w wymaganym terminie, musimy złożyć PIT do urzędu niezwłocznie po tym, jak tylko to zauważymy.

Rozlicz PIT w powiecie jaworskim
Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl jest dostępne w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych i PITax.pl Łatwe podatki.